FRANCZYZA

Jeśli szukasz pomysłu na biznes jednakże boisz się zaczynać od podstaw, zapraszamy cię pod skrzydła GLOBE HOUSE Nieruchomości.

DOŚWIADCZENIE

GLOBE HOUSE Nieruchomości to nowatorska sieć agencyjna w branży obrotu nieruchomościami.

Jesteśmy jedną z pierwszych agencji z własnym oprogramowaniem do prowadzenia biur nieruchomości. Szczególny nacisk kładziemy na relację z klientem ponieważ nasza praca to pasja.

Na ryku jesteśmy od 2014 roku, przy czym każdy rok przynosił nam większe zyski. Rozpoczynaliśmy od malej miejscowości, a obecnie rozrastamy się na cała Polskę i nie zamierzamy na tym poprzestać.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku rozwijamy naszą działalność poprzez system franczyzowy, który proponujemy w oparciu o przejrzyste zasady współpracy.

Franczyza daje swobodę działania, podejmowania decyzji i elastyczności niezbędnej do osiągnięcia sukcesu w pośrednictwie nieruchomości. Współpraca w ramach sieci jest o wiele wygodniejsza i daje gwarancję powodzenia biznesu.

Poszukujemy Partnerów chcących poprowadzić działalność w ramach sieci franczyzowej / partnerskiej na terenie całej Polski.

KLIENCI

Przez lata działalności zdobyliśmy grono klientów, którzy współpracują z naszą firmą do dnia dzisiejszego. Nasi odbiorcy świadomie do nas wracają, jak również polecają nas wśród znajomych.

MODEL BIZNESOWY

Wypracowaliśmy skuteczne rozwiązania techniczne i organizacyjne, które pomagają nowym pracownikom w codziennej pracy. Stworzyliśmy dobrze funkcjonujący system. Przystępując do franczyzy, poznasz know how składające się na nasz sukces.

WSPARCIE

Dla nowych osób w branży wejście w umowę franczyzową to szybszy rozwój i mniejsze ryzyko, które pozwoli ci skupić się na pracy z klientami, zamiast przygotowywać działalność biura (wzory umów, procedury, budowa strony itd).

Założenie nowego biznesu pod “osłoną/parasolem” znanej marki jest dużo bezpieczniejszym i łatwiejszym sposobem na start. Dzięki temu twoja firma może przynieść rentowność już w pierwszym roku działalności.

Dla obecnie istniejących agencji dołączenie do sieci franczyzowej to możliwość większego rozwoju, redukcji kosztów, a także możliwość wdrożenia nowych standardów jakości.

Twoje biuro nieruchomości pod nasza marką GLOBE HOUSE Nieruchomości zyska automatycznie. Podstawową zaletą przystąpienia dla przyszłych partnerów jest:

 1. Prawo do korzystania z wizerunku oraz koncepcji marki
 2. Pomoc przy wyborze lokalizacji
 3. Jednolite materiały reklamowe/ projekty graficzne
  1. Wizytówki
  2. Ulotki
  3. Banery
 4. Wsparcie w reklamie na stronie internetowej (zakładka każdego oddziału na głównej stronie www.globehouse.pl)
 5. Wzory umów i dokumentów firmowych
 6. Bezpieczny dostęp do systemów zarzadzania i eksportu ofert
  1. POP dostęp do baz prywatnych ofert z ponad 120 źródeł
  2. CRM (wirtualne biuro) nowoczesny autorski system do zarzadzania ofertami oraz eksportu
  3. Promowanie ofert na największych portalach ogłoszeniowych
 7. Wsparcie prawne
 8. Wsparcie informatyka
 9. Wsparcie merytoryczne oraz doradztwo
 10. Kompleksowy System szkoleń, z zakresu obsługi klienta, prowadzenia oddziału, obsługi systemu CRM, dzięki któremu już na starcie zaczniesz zarabiać
 11. Współpraca z partnerem finansowym dla klienta ubiegającego się o kredyt

Na bieżąco wspieramy naszych franczyzobiorców radą i doświadczeniem, franczyzobiorca natomiast musi przestrzegać zasad prowadzenia przedsiębiorstwa, które są wspólne dla całej sieci.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Tylko teraz bardzo atrakcyjne warunki finansowe dla nowych Partnerów / Franczyzobiorców:

 1. Jednorazowa opłata wstępna. Zawierająca: prawo do licencji marki GLOBE HOUSE Nieruchomości, szkolenie z obsługi programu CRM, przekaz podstawowej wiedzy na temat prowadzenia agencji nieruchomości (Know-How).
 2. Opłata franczyzowa comiesięczna (5% od przeprowadzonych/zakończonych transakcji) wydatkowana na cele tj. utrzymanie i rozbudowę CRM, koszty marketingowe (reklamy w TV oraz internecie), dodatkowe szkolenia podnoszące kwalifikacje i rozwój, nakłady na intensywny rozwój marki.
 3. Stała miesięczna opłata bieżąca 600zł: eksport ogłoszeń na portale ogłoszeniowe, POP, utrzymanie bazy ogłoszeń, zakładka oddziału na stronie internetowej, konta mailowe.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Powinieneś dysponować:

 1. Gotowością do prowadzenia biznesu dającego zadowolenie finansowe i zawodowe
 2. Powierzchnią biurową, lokalem (własność lub najem) w optymalnym punkcie, najlepiej na parterze z dużą widoczną witryną, o powierzchni min 30-40 m2 lub na I piętrze w dobrej lokalizacji
 3. Komputerem z dostępem do internetu
 4. Motywacją i zaangażowaniem w pracę

W przypadku pytań proszę o kontakt z numerem tel. 732-860-820   lub   503-987-419.

Logo
© 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone