Cena
(Cena m2)

( zł)
Miejscowość Elbląg
Typ nieruchomości Dom
Powierzchnia 238 m2
Liczba pokoi 7
Rynek Wtórny
Ogrzewanie Etażowe
Powierzchnia działki 659 m2

Kontakt

Żaneta Malinowska
tel. 500 369 974

Opis nieruchomości

DOM Z WŁASNYM OGRODEM W ELBLĄGU. UL WSPÓLNA

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący z ogrodem i szklarnią w rewelacyjnej lokalizacji.
Budynek został wybudowany na działce o powierzchni 659 m2, na której znajdują się nasadzenia w postaci drzewek owocowych a także szklarnia o powierzchni ok 50 m2 - dzięki temu możesz cieszyć się uprawą własnych ekologicznych owoców i warzyw.

Dom został wybudowany w 1979 roku według funkcjonalnego projektu, przewidującego wydzielenie 3 stref na każdej z kondygnacji:

POZIOM 0

o łącznej powierzchni ok 80 m2, na którym znajduje się garaż na 2 samochody, kotłownia, pralnia oraz pokój i kuchnia z osobnym wejściem, mogące stanowić np. osobne mieszkanie na wynajem.

POZIOM I

przestronny salon, duża kuchnia, z obu pomieszczeń wyjście na balkon/taras, który oplata dom z dwóch stron, wschodnio-południowej. Oraz pomieszczenie, które pełni funkcję gabinetu.

Na półpiętrze znajdują się osobno łazienka, toaleta oraz garderoba.

POZIOM II

4 słoneczne sypialnie, 3 z wyjściem na balkon

Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne zaś od strony południowej działka graniczy z IV Liceum Ogólnokształcącym.

Budynek utrzymany jest w bardzo dobrym standardzie i poza ewentualną zmianą kolorów farb nie wymaga od nowego Właściciela większych nakładów. Na podłogach w kuchni, łazienkach i korytarzu na parterze kafle, zaś w pokojach i komunikacji parkiet dębowo-bukowy, w bardzo dobrym stanie. Wszystkie drzwi wewnętrzne jednakowe (sosnowe)
Ogrzewanie zapewnia własny piec na ekogroszek, jednak istnieje możliwość podłączenie budynku do miejskiej sieci ogrzewania (uzbrojenie w granicy działki).
Przy zakupie należy uwzględnić wynagrodzenie dla agencji w wysokości 1,5% oraz koszty notarialne.

Zapraszam na prezentację

500-369-974
Logo
© 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone