Cena
(Cena m2)

( zł)
Miejscowość Elbląg
Typ nieruchomości Działka
Powierzchnia 1500 m2
Rynek Wtórny

Kontakt

Damian Szwarc
tel. 500369974

Opis nieruchomości

Ta działka o powierzchni 1500m² jest naprawdę wyjątkowa. Położona w cichej i spokojnej okolicy na obrzeżach miasta, oferuje idealne warunki dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku.
Działka znajduje się na ulicy Dworkowej w Elblągu. Jest to wydzielony kawałek działki rolnej, który zostanie przekształcony w działkę budowlaną. Cena za tę działkę wynosi 472 000 zł. Działka jest uzbrojona, jednak nie posiada kanalizy.
Jednak to nie wszystko, co ta działka ma do zaoferowania. Jej największym atutem jest piękne otoczenie blisko natury. Otoczona lasami i polami, pozwala na komfortowy odpoczynek na łonie przyrody. Oprócz tego działka jest dobrze skomunikowana, obok działki jest przystanek autobusowy, oraz ulica Fromborska, którą można dojechać do centrum.
Malowniczość okolicy jest niezwykła - można podziwiać rozległe widoki, wdychać świeże powietrze i delektować się przyjemnym szumem liści drzew.
Nieopodal znajdują się również szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe, które prowadzą przez lasy i łąki, umożliwiając bliski kontakt z przyrodą. Można spacerować lub jeździć na rowerze, ciesząc się pięknem okolicy.
Działka ta to miejsce, gdzie można w pełni zrelaksować się i odciąć od codziennego stresu. Oferuje połączenie ciszy i spokoju z bliskością przyrody. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie harmonię z otaczającym światem.
Logo
© 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone