Cena
(Cena m2)

( zł)
Miejscowość Sopot
Typ nieruchomości Mieszkanie
Powierzchnia 54 m2
Liczba pokoi 3
Piętro 3
Rynek Wtórny
Opłaty 500

Kontakt

Adam Wójcik
tel. 531055366

Opis nieruchomości

Dwupoziomowe mieszkanie położone na granicy Sopotu i Gdańska. Wysokie i doskonale doświetlone. Interesująca propozycja jako pierwsze mieszkanie lub jako inwestycja na wynajem.
Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do całej infrastruktury handlowo-usługowej oraz komunikacji miejskiej. W niecałe 10 minut spacerem docieramy do najbliższego przystanku SKM(Sopot-Wyścigi).
Mieszkanie o powierzchni całkowitej 54 m2 na które składa się: salon z aneksem kuchennym (21 m2), sypialnia (15,8 m2), łazienka z WC (3,8 m2), przedpokój (4,5 m2) oraz antresola o powierzchni 9 m2 (metraż po podłodze ok. 30m2) z możliwością przerobienia drugiego poziomu na sypialnię.
W dachu istnieje możliwość montażu okien połaciowych z których rozpościera się piękny widok na zatokę.
Całość tworzą przestronne i wyjątkowo jasne pomieszczenia, które zapewniają swobodę aranżacji. Wizualizacje architekta znajdują się na początku galerii zdjęć. Trzyszybowe okna o ekspozycji północno – wschodniej wychodzą na zieloną i spokojną okolicę.
Mieszkanie zostało całkowicie i gruntownie wyremontowane. Posiada nowe instalacje: elektryczną, hydrauliczną oraz grzewczą. Lokal wyposażony jest w klimatyzację. W łazience ogrzewanie podłogowe. Blok został zbudowany z żel-betu i posiada bardzo dobre wygłuszenie, pomimo położenia przy głównej drodze wojewódzkiej 468.
Na posesji, dla wygody mieszkańców znajdują się liczne miejsca parkingowe – wjazd przez bramę otwieraną na pilota.
Logo
© 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone