Cena
(Cena m2)

( zł)
Miejscowość Boguchwały
Typ nieruchomości Działka
Powierzchnia 8500 m2
Rynek Wtórny
Powierzchnia działki 8500 m2

Kontakt

Damian Szwarc
tel. 500369974

Opis nieruchomości

Sprzedam siedlisko na Warmii z ogromnym potencjałem. Siedlisko znajduje się we wsi Boguchwały, w gminie Miłakowo.

Bardzo wygodny dojazd dzięki trasie S7, której zjazd jest 30 km od siedliska.

W odległości ok. 2km najczystsze jezioro Narie, które objęte jest strefą ciszy. Bardzo atrakcyjne dla żeglarzy, kajakarzy, nurków. Jeszcze bliżej siedliska znajduje się jezioro Czarne. Lokalizacja sprzyja także dziennym wycieczkom nad morze (około godzina jazdy do nadbałtyckiej miejscowości Jantar).

Siedlisko położone jest na końcu wsi, w osobnej jej odnodze, gdzie oprócz niego znajduje się jeszcze tylko jedno gospodarstwo (niewidoczne z posesji), a za nim już tylko las.

Na siedlisko składa się ponad 100 letni domek do gruntownego remontu, o powierzchni 116m2, stodoła i mniejsza stodoła (chyba kiedyś chlewnia+ szopa) z cegły i drewna, ze starą dachówką (obie do remontu) oraz nowa stodoła z pustaków. Działka z siedliskiem ma 3500 m2 + przyległa działka 5000 m2 pozwalająca na założenie ogrodu, sadu czy ogródka warzywno-owocowego.

Media: woda, prąd, kanalizacja do podciągnięcia

Dookoła cisza i spokój. Na działce przy drodze rosną przepiękne stare dęby.

Okolica bardzo atrakcyjna turystycznie, idealna na przejażdżki rowerem, spacery nad jezioro i do lasu. Siedlisko kupowane było z myślą ucieczki od dużego miasta i prowadzenia agroturystyki.

Zapraszam do kontaktU
Logo
© 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone